«У весільний бізнес я прийшла на пуантах»


Ще кілька років тому вона танцювала Чорного лебедя на сцені оперного театру, а сьогодні взялася підкорювати вершини у весільній та івент-індустрії. Львівська екс-балерина та модель Мія Пенкальська вірить, що агенція DeLice скоро здійснить «весільну революцію», залишаючи стереотипні весілля у минулому…

– Мія, у весільний та івент-бізнес приходять по-різному. Розкажи про свій шлях.

– Якщо починати дуже здалеку, то перші мої кроки у цю сферу були «на пуантах» :). Я дванадцять років займалася балетом, танцювала у Львівському театрі опери та балету. Звичайно, тоді про весільну справу зовсім не думала і не мріяла. Але я вважаю це початком формування потрібних цінностей та пріоритетів. З чотирьох рочків я знала, що таке самодисципліна, відповідальність, наполеглива праця над собою. Не кажучи вже про те, що балет розвиває відмінний художній смак. А ще – знайомить з творчим рукоділлям. Я дуже любила прикрашати свої сценічні костюми, розшивати пачки намистом, паєтками, кристалами…

Потім були спроби себе у модельному бізнесі, навчання менеджменту у «Львівській політехніці», де я також була задіяна у студентському самоврядуванні і отримала свій перший досвід в організації заходів. Але ключовим стало знайомство з івент-індустрією на практиці. Я працювала в агентстві, яке займалося організацією та проведенням свят преміум-класу, з гарантією конфіденційності для замовників.

         Що входило в твої обов’язки?

Головним чином – розробка таймінгу події та координація його виконання. Але, звичайно, вболіваючи за кінцевий результат всієї команди, я часто долучалася і до інших завдань в рамках івенту. Ми всі разом працювали над створенням ідеї, концепту кожного проекту. Тобто я побачила цю магію створення перфектних стильних весіль та інших свят зсередини. Спробувала, так би мовити, ендорфінів від того, коли твоя робота вражає і приносить радість людям. Ось тоді я по-справжньому захопилася цією справою.

         Однак агенцію ти вирішила створити вже не у рідному Львові, а у Тернополі.  Чесно кажучи, сміливе рішення, враховуючи насиченість ринку…

Справді, коли вивчала тернопільський весільний ринок, то була вражена, що тут агенцій чи не більше, ніж у Львові. І серед них чимало достойних. Але, по-перше, географія діяльності DeLice не обмежена винятково Тернополем. А по-друге, ми пропонуємо концептуально інший, унікальний продукт. «DeLice» з французької означає: «найсмачніший, найвишуканіший». Такі свята ми і будемо створювати: з ексклюзивними декораціями, виготовленими індивідуально під івент, сміливими локаціям з відмінним кейтерингом, нешаблонними рішеннями та бездоганним виконанням. Це точно не буде конвеєрна робота, аби взяти максимум замовлень за сезон. Ми зорієнтовані на якість, а не на кількість. Свої принципи ми для себе сформулювали за формулою чотирьох «К»: комунікація, концепція, креатив, комфорт.

– Кажучи «ми», ти, певно, маєш на увазі свою команду. Розкажи про неї.

         Команда – це головний ресурс агенції DeLice. В першу чергу мене дуже підтримує, надихає та мотивує мій наречений Артур. Він вирішує у нашій агенції юридичні питання, знаходить технічні рішення для творчих ідей. Логістика, маркетинг,стратегічне планування,креативний менеджмент – на мужніх плечах Юрія Кулика, який у весільній сфері має авторитетний 20 річний досвід. А я – їхній невгамовний генератор ідей, а також художник ескізів (заняття у художній школі не пройшли намарно) :). Хлопці виважені і прагматичні, я творча і натхненна. Ми всі, насправді, дуже різні у своїх сприйняттях. Але цим доповнюємо один одного. Головне – що у нас спільні цілі і абсолютна взаємна довіра.

А ще у нас дуже потужний виробничо-дизайнерський відділ. Я щаслива тим, що з нами працюють справжні феї авторського хендмейду і стильного декору. Адже з такими талановитими дівчатами – нам під силу «оживити» навіть найсміливіші дизайн-ескізи.

         Яким бачиш ваш перший сезон?

         Насправді, новорічний сезон ми вже успішно розпочали. А щодо весільного, то на 2017 рік ми сповнені рішучості і грандіозних планів. Дуже інтенсивно готуємо матеріально-технічну базу, цікаві інсталяції, незвичні арки та авторський декор. Маємо ексклюзивні домовленості з кращими вендорами (фотографами, відеографами, ведучими, артистами)… Формуємо потужну професійну команду для кейтерингу. Вже є перші замовлення на сезон 2017 року. І, що дуже тішить, запити клієнтів відповідають нашим прагненням в роботі. Тобто, мої прогнози дуже оптимістичні. З цього сезону DeLice розпочне «весільну революцію», залишаючи стереотипні весілля у минулому.

Розмовляла Валерія Климчук

0 Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

CONTACT US

Введіть текст повідомлення і ми з Вами зв"яжемося.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?